Valérie Zawadská (62 let)
herečka

Bulvární status: Nestíhá se zastavit, stále učí a učí... Autor: ank


Valérie Zawadská prokoukla.

Valérie Zawadská prokoukla. Foto: Super.cz/Hermína

Nejznámější česká dabérka radikálně změnila image: Zkrátila si vlasy, omládla a vypadá jako pták Ohnivák

Herečka a dabérka Valérie Zawadská (62) radikálně změnila účes. A nutno říci, že se jedná o proměnu, která herečku omladila! Ke svému oblíbenému kadeřníkovi Martinovi dorazila s tmavými polodlouhými vlasy umně zachumlanými do culíku a odcházela střižená na krátko s ohnivě rubínovou barvou na hlavě.

„Zanedlouho, přesně 21. dubna, má naše herecká společnost, Divadlo Různých Jmen, premiéru komedie scenáristy a režiséra Karla Janáka - Stvoření světa – Bez cenzury, kde já hraji čerta, ďábla, satana, prostě pekelníka, tedy chlapa. A tak jsem využila příležitost, a když mi Martin „odoperoval“ kus vlasů, schovala jsem si je do pytlíku a využiji je pro tuhle hru jako knírek. Satanáš bez něj by nebyl asi tím pravým, a navíc pánu pekel bude určitě slušet i nová barva účesu,“ vysvětlila s úsměvem Valérie, která doplnila, že se zmíněná divadelní taškařice bude hrát v Divadle Radka Brzobohatého.

Vlasová inovace se nadmíru vydařila, což Valérie kvitovala s povděkem.

„Krátký střih se určitě mnohem více hodí k mému temperamentu, typu i energii. Kdysi dávno, před mnoha a mnoha lety, jsem nosila vlasy, které mi končily pod zadkem. To už je naštěstí historie. Jo a jednou, to bylo při mém účinkování v Západočeském divadle v Chebu, jsem se nechala odbarvit na blond. Prostě experiment, který se nepovedl. Když jsem se na sebe podívala, docela mi ztuhly rysy. Ze zrcadla se na mě koukala taková špatně odbarvená prostitutka. Brr, děs a běs. Teď už podobné experimentální choutky nemám a nosím to, co se ke mně hodí a co se mi líbí,“ uzavřela Zawadská. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků
Profilový článek