Václav Kuneš (47 let)
tanečník a choreograf

Bulvární status: Žije s moderátorkou Kristinou Kloubkovou Autor: veš


Tomáš Verner Super.cz

S Vaškem Kunešem jsem měl problém, přiznal otevřeně Tomáš Verner. Prozradil, co nemohl překousnout

Tomáš Verner (36) a Kristýna Coufalová si v šestém kole StarDance vysloužili za svůj slowfox od porotce Václava Kuneše (47), který kvůli covidu zastoupil Zdeňka Chlopčíka (65), nižší bodové hodnocení. Krasobruslař neskrývá, že ho to naštvalo.

„Já jsem soutěživý, Kristýnka málo a já věci beru jinak. Řeknu to otevřeně: Měl jsem problém s Vaškem Kunešem,“ svěřil Super.cz Verner. Hlavním důvodem bylo to, že od ostatních porotců dostali devítky, Jan Tománek (50) jim dokonce dal krásných deset bodů. Oproti tomu Václav Kuneš hodnotil jejich tanec sedmičkou.

Krize ve StarDance: Tomáš Verner nemohl trénovat a skončil na kapačkách

„Nemohl jsem to překousnout a Kristýnka mě prosila, abych to překousl, abychom dělali tu scéniku společně. Byl jsem proti tomu,“ přiznává otevřeně Verner. V osmém kole musely jít nesympatie stranou. Václav Kuneš byl odborným poradcem a choreografem současného tance, který si páry připravily na druhou polovinu večera s taneční company. Během posledního týdne se tak několikrát potkali na trénincích, kde museli začít spolupracovat.

„Nakonec jsme se na zkušebně poznali a zjistili jsme, že je Vašek profík a skvělý člověk,“ říká. A zdá se, že se jim spolupráce s porotcem vyplatila. Za svůj poslední tanec byli ohodnoceni nejvyšším bodovým skóre. „Ty čtyři desítky, které jsme dnes vyšvihli, za to může Vašek Kuneš a company. Podtrhli nás, podrželi, a je to parta, která umí svoje řemeslo,“ dodává nadšený Verner. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků
Profilový článek