Tomáš Matonoha (50 let)
herec

Bulvární status: Stal se hvězdou čtvrté Tváře. Autor: daz


Tomáš Matonoha a Bára Poláková (jako Bára Poláková a Martha Issová)

Tomáš Matonoha a Bára Poláková (jako Bára Poláková a Martha Issová) Foto: Archiv TV Nova

Tohle Bára Poláková asi nečekala: Její hit Nafrněná bude soutěžit v Tváři. Kdo ji ztvární?

Herečka a zpěvačka Bára Poláková (38) zaznamenala se svým songem Nafrněná takový úspěch (nyní 29 miliónů zhlédnutí na YouTube), že se dostal i do výběru soutěžních písní show Tvoje tvář má známý hlas. Bylo načase trochu osvěžit playlist a vpustit mezi ‚staré známé‘ Rihannu, Britney či Beyoncé svěží vítr. A s interpretem Tomášem Matonohou (50) to bude asi pořádný vichr.

V klipu s Bárou Polákovou účinkují snad všechny české herečky její generace i starší, nejvýraznější je ale Martha Issová. Ta se osobně natáčení nezúčastnila, její roli však zaujala právě Poláková, která o přízeň diváků soutěžila s Matonohou.

„Nejdřív jsem se učil text, potom melodii a nakonec jsem si doma vzal židli, stůl a zrcadlo a trénoval jsem choreografii,“ prozradil své postupy Matonoha. Čas zkouškám věnovala i Bára. „Začala jsem pohybem, ten první jsem nazvala Ilona Csáková s předklonem, potom je tam husťák a pak jen vlnka. To jsou takové moje pomůcky, abych nezapomněla složitou choreografii Marthy Issové,“ láká diváky na vystoupení. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků