Tom Cruise (58 let)
herec

Bulvární status: Jeho největší láskou je scientologie Autor: ac


Tom Cruise uvedl už šest filmů Mission: Impossible.

Tom Cruise uvedl už šest filmů Mission: Impossible. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Tom Cruise 6× na premiéře Mission: Impossible. Takhle se na slavném herci podepsalo 22 let

Akční série Mission: Impossible se letos dočkala už šestého pokračování. Tom Cruise (58) stále odmítá svěřit hlavní roli svému nástupci a natáčí náročné scény. Podívejte se, jak šel čas s agentem Ethanem Huntem.

Mission: Impossible je v Hollywoodu osvědčenou značkou. Do kin právě míří šestý díl s podtitulem Fallout. Tom Cruise si bude opět mnout ruce. Nejenže ztvárnil hlavní roli, ale úspěšnou sérii, jejíž první a čtvrtý díl se natáčel v Praze, také produkuje.

Šesté dobrodružství agenta Ethana Hunta uvedl na slavnostní premiéře v americkém Washingtonu, D.C., kde film mohli vidět první diváci. Tom nemusí mít obavy, že by s Mission: Impossible neuspěl. Všech pět předchozích dílů slavilo v kinech velký úspěch.

Poprvé se Tom Cruise v Mission: Impossible předvedl v roce 1996. Tehdy mu bylo 34 let a jeho manželkou byla Nicole Kidman (53). Teď už je z něj třikrát rozvedený padesátník, který dává před ženami přednost práci a scientologické církvi. V galerii se můžete podívat na to, jak se Tom během 22 let proměnil. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků