Tom Cruise (58 let)
herec

Bulvární status: Jeho největší láskou je scientologie Autor: ac


Zahraje si Kelly McGillis v pokračování slavného trháku?

Zahraje si Kelly McGillis v pokračování slavného trháku? Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Instruktorka z Top Gunu se objevila po dlouhé době na veřejnosti. 32 let od slavné role byste ji jen těžko poznali

Kelly McGillis (60) se proslavila rolí sexy Maverickovy instruktorky Charlotte 'Charlie' Blackwood v legendárním snímku Top Gun z 80. let. Po této roli měla zhruba padesát úspěšných filmových projektů a o slávu neměla nouzi. Pak se ovšem stáhla do ústraní.

V devadesátých letech se věnovala spíš divadlu a o slávu asi už příliš nestála. Po dvou nevydařených manželstvích a dvou dětech v rozhovoru pro SheWired v roce 2009 přiznala, že je lesbička, a dokonce uzavřela registrované partnerství s Melanie Leis. I to se však po pěti letech rozpadlo. Také přiznala, že kvůli krizi vlastní identity měla problémy se závislostí na drogách.

O víkendu se McGillis nečekaně objevila na veřejnosti v Hendersonville v Severní Karolíně a hned se začalo hojně spekulovat, jestli si také zahraje v Top Gunu 2. V pokračování trháku si podle portálu The Wrap zahraje jak Tom Cruise (58), tak Val Kilmer (58). Kilmer, který porazil rakovinu hrdla, bude muset během hraní pracovat s hlasovým boxem, který upraví jeho hlas. Snímek by měl přijít do kin v červenci příštího roku. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků