Tom Cruise (58 let)
herec

Bulvární status: Jeho největší láskou je scientologie Autor: ac


Bella a Max na lovu

Bella a Max na lovu Profimedia.cz

Kariéra slavných rodičů ji neláká: Dospělá dcera Toma Cruise a Nicole Kidman raději chytá s manželem pokémony

Být adoptivním potomkem svého času nejsledovanějšího hereckého páru není automaticky předpokladem k úspěchu ve stejné branži. Bella Cruise se od svých rodičů drží stranou a v Londýně raději vyhlíží kapesní příšerku Pikachu a její kámoše.

Tom Cruise (58) a Nicole Kidman (53) se biologickou cestou dětí nedočkali a adoptovali syna Connora a dceru Bellu. Po rozvodu si pořídili vlastní potomky s dalšími partnery, ale na své starší pochopitelně nezanevřeli. Bella i Connor mají sice možnost těžit z popularity svých rodičů, ale ani jeden z nich o slávu nestojí.

Třiadvacetiletá dcera frajera z akční série Mission: Impossible a držitelky Oscara za hlavní roli v dramatu Hodiny zvolila dráhu kadeřnice a žije v Londýně, kde se loni bez účasti svých rodičů provdala za Maxe Parkera.

Nenápadný pár by mohl mít díky rodinným vazbám Belly přístup na slavnostní premiéry a VIP večírky, ale manželům stačí ke spokojenosti davová zábava. Bella a Max vyrazili do ulic na lov pokémonů. Pikachu by pro ně nejspíš byl lepším úlovkem, než kdyby narazili na Toma s Nicole. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků