Tom Cruise (58 let)
herec

Bulvární status: Jeho největší láskou je scientologie Autor: ac


Tom Cruise má mít velmi blízko ke své asistentce Emily.

Tom Cruise má mít velmi blízko ke své asistentce Emily. Profimedia.cz

Tom Cruise (53) se zamiloval do své dvaadvacetileté osobní asistentky

Jsou to již tři roky, co se rozpadlo jedno z nejslavnějších hollywoodských manželství mezi Tomem Cruisem (58) a Katie Holmes (42). Od té doby přitom s žádnou ženou nenavázal bližší vztah, tomu je však nyní podle zahraničních médií konec. Cruise se podle všeho zakoukal do své osobní asistentky Emily Thomas, která je o celých 31 let mladší než on.

Spolupráce herce s mladou Angličankou začala loni před natáčením filmu Mission Impossible - Národ grázlů a pokračuje i letos. Momentálně spolu chystají krimi snímek Mena, kde Tom ztvární pilota Barryho Seala, jenž začátkem 80. let pašoval drogy pro CIA a pro kolumbijský kartel. Ani tady ovšem společné projekty nekončí, Tom měl přizvat Emily i k blížícímu se natáčení dalšího pokračování Mission Impossible. To má zpočátku probíhat v Maroku, kde by údajně mohla proběhnout i žádost o ruku.

„Tom se do Emily zamiloval a ona cítí to samé. V jeho okolí se povídá, že ji brzy požádá o ruku,“ potvrdil zdroj časopisu Star. Mluvčí herce informace nechtěl nikterak komentovat.

Herec byl po rozvodu s Holmes spojován s řadou žen. Nejprve měla být jeho novou známostí sestra herečky Malin Akerman Jennifer, následně jej spojovali s manažerkou restaurace Cynthiou Jorge. Scientologická církev jej pak měla dávat dohromady s poměrně neznámou herečkou Laurou Prepon. Koncem loňského roku se dokonce mluvilo o vzkvétající romanci Toma a modelky Mirandy Kerr. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků