Tereza Těžká (26 let)
herečka

Bulvární status: Ve filmu V síti hrála dvanáctiletou školačku. Žije v polyamorním vztahu. Autor: agš


Tereza Těžká Super.cz

Tereza Těžká odhalila na Českých lvech další tajemství: A proč se u televize nesešli milenci a milenky z polyamorní skupiny?

Tereza Těžká (26) měla velký plán, že se konečně sejdou všichni čtyři zbylí členové jejich polyamorní polykuly, aby společně u jedné televize sledovali přímý přenost předávání cen Český lev. Sama byla díky dokumentu V síti jednou z hereček nominovaných za nejlepší výkon v hlavní roli.

"Nakonec jsou rozdělení, protože doba je taková, že se to úplně nedá zkombinovat. Návštěvy v domácnosti by neměly být," řekla Super.cz Tereza, která slavnostní večer trávila s režisérem snímku Vítem Klusákem, jenž byl též nominován. Film nakonec získal cenu za nejlepší dokument.

Je jich 5! Herečka Tereza Těžká prozradila podrobnosti polyamorního vztahu 3 žen a 2 mužů

Na večer neoblékla róbu od žádného známého návrháře. "Chtěla jsem podpořit jednu slečnu, která právě byla v našem dokumentu, kde na castingu vyprávěla svůj příběh, a tohle jsou šaty z jejího salonu," propojila i outfit s dílem.

Nás zaujalo velké tetování, které ve výstřihu na zadní části zad vyniklo, a je tak dalším tajemstvím, které odhalila. "Tetování mám od svojí blízké kamarádky Niky Smrčkové. Mám ho už dva roky. Jsou to folklorní motivy," vysvětlila. "Nemá to žádný konkrétní význam kromě ozdobného, a toho, že miluju folklor," upřesnila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Profilový článek