Tereza Skoumalová (31 let)
Česká Miss World 2014

Bulvární status: Kráska z Ostravy s kudrnatou hřívou získala titul Česká Miss World 2014. Autor: jc


Missí kletba se naplnila. Super.cz

Víme první: Česká Miss World se po čtyřech letech rozešla s přítelem. Je tedy k mání!

Jako první z trojlístku Českých Miss ročníku 2014 se vyplnila missí kletba Tereze Skoumalové (31). Česká Miss World se rozešla s přítelem Václavem.

K rozchodu došlo ani ne půl roku po korunovaci. „Rozešli jsme se s přítelem. Byli jsme spolu přes čtyři roky, od mých devatenácti let,“ svěřila se nám Tereza, které se dařilo rozchod víc jak měsíc tajit.

„Žádný rozchod není jednoduchý. Shodli jsme se na tom, že každý máme jiný životní styl a každý bychom chtěli volný čas trávit jinak. Jako dospělí lidé jsme si sedli a prostě to nějak vyplynulo,“ řekla Tereza.

Misska je přesvědčená o tom, že za rozchodem nestojí nikdo třetí a ani v tom nehrál roli úspěch v soutěži krásy. „Asi by to přišlo a nějak to tak mělo být. Nemyslím si, že se jedná o nějaké prokletí, je to spíš naším věkem. Holkám je devatenáct, dvacet, dvacet tři a přiznejme si: kdo se v tomto věku nerozcházel a kdo zůstává stále se stejným partnerem?“ uvažovala Tereza, která nám ve video rozhovoru zároveň prozradila, jak by měl vypadat její vysněný partner. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Profilový článek