Tereza Skoumalová (31 let)
Česká Miss World 2014

Bulvární status: Kráska z Ostravy s kudrnatou hřívou získala titul Česká Miss World 2014. Autor: jc


Laco Hudec měl na starosti drinky pro celebrity

Na festivalu tekl alkohol proudem: Víme, kolik toho celebrity ve Varech vypily, budete zírat!

Kromě sledování filmů a návštěv luxusních večírků patřilo ke karlovarskému festivalu i tradiční popíjení drinků ve stanu pod hotelem Thermal. A na to, kolik se tam toho vypilo, jsme se zeptali nejpovolanějšího, manažera VIP prostor ve stanu, jímž byl letos muzikálový zpěvák Laco Hudec.

"Mám divadelní prázdniny, tak jsem se rozhodl vyzkoušet něco nového. Přiznám se, že to bylo leckdy o nervy, ale taky tady byla skvělá zábava. A známé tváře se nám sem jenom hrnuly. Skvělé byly missky  Gabriela Franková (28), Tereza Skoumalová (31) a Nikola Buranská (29), hezky jsme si pokecali se Zuzanou Belohorcovou (45) nebo s Kateřinou Kristelovou (42)," vyprávěl Laco, jehož vídáme v muzikálech v Divadle Kalich nebo v Hudebním divadle v Karlíně, byl také ve finále reality show Robin Hood aneb Cesta ke slávě.

A pak se konečně dostal k věci. "Máme to už spočítané a celkem se vypilo 1300 litrů vodky a snědlo 1100 hamburgerů," šokoval nás číslem, které ovšem, když se rozloží do devíti dnů, není až tak hrozné. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Profilový článek