Tereza Ramba (33 let)
herečka

Bulvární status: Je jednou z nejžádanějších českých hereček. Autor: daz


Herec a moderátor v pohádce O vánoční hvězdě.

Herec a moderátor v pohádce O vánoční hvězdě. Foto: archiv České televize

Tohle není kostým z Tváře: V dlouhé blond paruce se Ondřej Sokol blýskne ve štědrovečerní pohádce

Herec Ondřej Sokol (51) kývnul na nabídku režiséra Karla Janáka a zahrál si ve štědrovečerní pohádce O vánoční hvězdě. Ztvárnil zářivého Siria a natáčení si užíval i přesto, že nedostal kladnou postavu.

„Já myslím, že by to bylo moc hezké, jenom kdyby nejzářivější hvězda na nebi nebyla takový hňup, jakého mi režisér Karel Janák přiřkl. Už mám trochu podezření, že chytrého kladného prince v Karlových pohádkách nikdy hrát nebudu. Ale nevadí mi to, protože být touhle roztomile pitomou nejzářivější hvězdou, jakou mi nabídl Karel, bylo neskutečně zábavné,“ svěřil Sokol.

Pohádka se natáčela letos v zimě, a to v Západních Tatrách. Hlavními postavami příběhu jsou hvězdy spadlé na zem, které dále ztvárnily Tereza Ramba (33) a Anna Geislerová (46).

Režisér ji přemluvil k natáčení krátce po porodu: Takhle bude vypadat Tereza Ramba v nové vánoční pohádce

„Jako asi každé dítě mé generace jsem chtěl být kosmonautem a hltal knížky o dobývání vesmíru i filmy na tohle téma. A v mém současném věku zase hltám videa na internetu, od lidí, kteří dokážou neuvěřitelně vyprávět o hvězdách a vesmíru, jak ho máme zmapovaný dnes. A pořád nevycházím z úžasu. I proto mi tahle pohádková verze života personifikovaných hvězd a souhvězdí byla moc sympatická,“ dodal Sokol k pohádce. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků