Tereza Kostková (45 let)
herečka

Bulvární status: Vdala se a opět moderuje StarDance Autor: ac


Nebýt paruky, věk by jí nikdo nehádal.

Nebýt paruky, věk by jí nikdo nehádal. Foto: archiv divadla Broadway

Aby vypadala starší, museli jí nasadit šedou paruku: Chantal Poullain oslavila 60, ale nikdo by jí to nevěřil

Herečku Chantal Poullain, která nedávno oslavila životní jubileum, jsme zastihli na kostýmové zkoušce, kde si poprvé oblékla šaty, ve kterých ztvární roli hraběnky Thunové v muzikálu Adéla ještě nevečeřela.

Herečka, která se v muzikálu alternuje s Terezou Kostkovou, si na svůj kostým na rozdíl od ostatních herců musela počkat. „Kostým mám úplně nově ušitý, takže jsem zkoušku na rozdíl od svých kolegů absolvovala později. S výsledkem jsem spokojená, kostým se mi moc líbí a cítím se v něm pohodlně. Musím také zmínit, že jsme s Romanem Šolcem zkoušeli tuto paruku,“ sdělila nám Chantal při focení do divadelního programu. A musíme dodat, že nebýt paruky, vypadala by stejně mladě jako zmíněná Tereza Kostková.

A jak probíhají zkoušky pod vedením Radka Balaše? „V Divadle Broadway se mi zkouší moc hezky, už se strašně těším, až muzikál představíme prvním divákům. Navíc hudba od Ondřeje Brouska je opravdu úžasná,“ dodala Poullain.

Chantal je plná životního elánu a na svůj věk rozhodně nevypadá. Ale že by pravidelně cvičila nebo chodila na kosmetiku, tak to rozhodně nečekejte. „Není na to opravdu čas, navíc si myslím, že zkoušení nové inscenace je také dobrý tělocvik. A navíc se připravuji kromě tohoto muzikálu ještě na další představení,“ dodala herečka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků