Taylor Swift (31 let)
zpěvačka

Bulvární status: Z nenápadné country zpěvačky vyrostla sexy kráska s dokonalýma nohama. Autor: ac


Tenhle dekolt patří nejvíce vydělávající pěnici.

Tenhle dekolt patří nejvíce vydělávající pěnici. Profimedia.cz

Nejvíce vydělávající celebritou se úplně poprvé stala majitelka tohoto božského dekoltu. Tipnete si?

Letošní žebříček nejvýdělečnějších celebrit světa podle časopisu Forbes je obzvlášť překvapivý. Z umělců opět nejvíce bodovala žena, ale úplně poprvé se až na samý vrchol dostala americká zpěvačka Katy Perry (36). Ta z pomyslného trůnu s výdělky 135 miliónů dolarů (3,29 miliardy korun) za uplynulých dvanáct měsíců sesadila loňskou vítězku Taylor Swift (31).

V celkovém žebříčku se Perry umístila třetí - za boxerskými esy Floydem Mayweatherem (300 miliónů dolarů) a Mannym Pacquiaem (160 miliónů dolarů). Swift, která je celkově letos na devátém místě, ovšem nedávno obhájila prvenství alespoň v jiné kategorii. Se svým přítelem Calvinem Harrisem se stali nejvýdělečnějším párem šoubyznysu, čímž odsunuli na druhou pozici několikanásobné vítěze Beyoncé s Jayem-Z.

S vydělanými 130 milióny dolary se za Katy Perry posunuli chlapci z kapely One Direction následováni komikem Howardem Sternem (95 mil. dolarů) a muzikantem Garthem Brooksem (90 mil. dolarů). Sedmé místo na seznamu obsadil spisovatel James Patterson (89 mil. dolarů), jemuž na záda dýchá herec Robert Downey Jr. z osmičky s 80 milióny dolary. Po zmiňované Taylor Swift TOP 10 uzavírá fotbalista Cristiano Ronaldo, jenž si přišel na 79,5 miliónů dolarů. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků

Profilový článek