Taťána Kuchařová (33 let)
modelka, Miss World 2006

Bulvární status: Vdala se za Ondřeje Brzobohatého. Autor: veš


Tohle uvidíte v české Pevnosti Boyard!

Tohle uvidíte v české Pevnosti Boyard! Foto: Super.cz/archiv FTV Prima

Takhle bojovaly o poklad Pevnosti Boyard: Prachařová, Leichtová i Pizingerová v přiléhavých sportovních outfitech

Tajemná francouzská pevnost se konečně dočkala českých soutěžících, a to rovnou z řad celebrit. Podívejte se, v čem se slavné dámy předvedou při shánění klíčů a indicií!

Hvězdy domácího šoubyznysu už mají fyzicky náročné natáčení za sebou a diváci budou moci od 3. září sledovat, jakým způsobem se popraly s nejrůznějšími překážkami i hádankami otce Fury v podání Jana Rosáka (73). Účastnice Pevnosti Boyard se před kamerami předvedly ve stejném sportovním outfitu, jímž obtáhly své křivky. Při vzniku adrenalinové soutěže navíc nebylo příliš času na líčení, takže dámy ukázaly svou přirozenější tvář.

Totožný outfit oblékly  Kristýna Leichtová (35) i o 17 let starší herecká kolegyně Vanda Hybnerová (52). Věk ovšem v Pevnosti Boyard nehraje žádnou roli a soutěžící si úkoly nemohli vybírat. Ve stejném modelu se můžete podívat i na Vendulu Pizingerovou (48), která je díky mladšímu partnerovi ve skvělé formě.

Sportovně se oblékly i Agáta Prachařová (35) a Taťána Kuchařová (33). Obě si s sebou do Francie přivezly i manžela, ale první z nich se na podporu z vlastní rodiny nemohla spoléhat. Zatímco Gregorovi se objeví v jednom týmu, Agáta a Jakub se v pevnosti od sebe dočasně odloučili. 

Kdo nejvíce zazářil v Pevnosti Boyard?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků