Světlana Nálepková (61 let)
herečka

Bulvární status: Začala zpívat mantry Autor: efk


Světlana s vnukem, dcerou a jejím novým přítelem...

Světlana s vnukem, dcerou a jejím novým přítelem... Foto: Olga Hrušková

Světlana Nálepková pokřtila svou novou netradiční desku: Proč chyběl její o 19 let mladší přítel?

Herečka a zpěvačka Světlana Nálepková (61) včera pokřtila své nové cédéčko. Šansonové ani filmové songy na něm ale tentokrát nenajdete.

„Jsou to klasicky nazpívané mantry sanskrtem. Nově zhudebněné a zaranžované mým dvorním klavíristou Jiřím Toufarem. Chtěla jsem si udělat radost a splnit si sen. Ta myšlenka zrála vlastně čtyři roky. Podnítila mě k tomu má učitelka jógy. Po všech peripetiích, které jsem při svých cestách v Himalájích zažila, jsme dospěli k tomu, že právě nyní je ten správný čas,“ řekla ke své nové desce Světlana.

Tu na křest přišli podpořit nejen přátelé a kamarádi, ale také dcera Pepina se svým synem Michálkem a novým přítelem. Tím je již pár měsíců herec Ondřej Kavan. Chyběl však její přítel Václav Pleska.

„Je zase za prací v Anglii. Pracuje pro cestovky a jezdí po Evropě. Vždycky od března do listopadu má třítýdenní turnusy, takže se domů dostane vždy jen na skok. Vánoce už snad strávíme v klidu a společně. I na cédéčku spolupracoval. Jsou v něm kromě fotek Moniky Navrátilové i jeho fotky a napsal do něj předmluvu,“ dodala Světlana. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků