SuperStar 2020
pěvecká show

Bulvární status: Pěvecká show pokračuje další řadou. Autor: veš


Pětice postupujících zpěváků, které čeká poslední kolo.

Pětice postupujících zpěváků, které čeká poslední kolo. Foto: archiv SuperStar

První netradiční přímý přenos SuperStar vyvolal velkou odezvu diváků: Strhla se lavina kritiky!

V neděli večer se rozhodlo o pětici finalistů, kteří se probojovali do posledního kola SuperStar. Kvůli letošní pandemii nastala jistá omezení. Místo několika živých přenosů proběhnou pouze dva. V prvním odešlo z finálové desítky 5 soutěžících, příští týden už bude ze zbylé pětice odhlasován absolutní vítěz.

O první místo budou bojovat Barbora Piešová, Dominika Lukešová, Diana Kovaľová, Giovanni Ricci a Martin Schreiner.

Barbora Piešová a její proměna v Superstar

TV Nova

Změny, které letos nastaly, nemohou někteří diváci skousnout, a tak se na sociálních sítích zapojili do obsáhlé diskuze. Ostře hodnotili nejen průběh soutěže, ale také výběr postupujících i ty, kteří soutěž museli nadobro opustit. Vlna kritiky se snesla například na mladíka Giovanniho, jenž se do SuperStar přihlásil i se svou přítelkyní Martinou, která se tak daleko neprobojovala.

„Negativně mě překvapil postup Giovanniho, přijde mi afektovaný těmi gesty a celkově není můj favorit. Jinak ale dobré,“ píše jeden z fanoušků. „Giovanni nemá v superfinále co dělat,“ přidává se další. „Místo Giovanniho tam měla být Lucie,“ přitakává jiný, kterému ve velkém finále bude chybět Lucie Bikárová.

Jméno sympatické brunetky se v komentářích objevovalo hojně, vytvořila si během svých vystoupení velkou fanouškovskou základnu.

Někteří si ovšem vzali na paškál i celý průběh soutěže, který zhatil koronavirus. Pravidelní diváci srovnávají letošní řadu s těmi předchozími.

„Spravedlivý výběr, jinak taková smutná Superstar. Bez diváků, bez moderátora, finále z rychlíku. Je mi líto soutěžících, že nezažijí tu pravou atmosféru. PS.: Udělejte něco s tím zvukem,“ ozval se zklamaný fanda.

„Mně osobně chyběla pravá atmosféra SuperStar jako kdysi. Neříkám, že zpívají špatně, ale někdy stačí málo. Například Leoš mohl moderovat i s Patricií a ostatní porota hlasovat. Mohli počkat a dávat přenosy, ale ok, držím palce vítězům. Tohle byla nejhůř ozvučená SuperStar v historii,“ hodnotí podobně další.

„Nechápu, proč jsou dva finálové večery, kdo to zase vymyslel. Dřív byly večery pokaždé na jiné téma, tohle je už taškařice,“ zlobí se nespokojený divák. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků
Profilový článek