SuperStar 2020
pěvecká show

Bulvární status: Pěvecká show pokračuje další řadou. Autor: veš


Patricie Pagáčová

Patricie Pagáčová Michaela Feuereislová

Zlá a namyšlená Patricie Pagáčová? Takhle se herečky zastali její fanoušci

Patricie Pagáčová (32) to coby porotkyně SuperStar pořádně schytala od diváků, kteří na ní nenechali nit suchou. Herečka známá z Ulice a Modrého kódu dostávala sodu zejména za to, že si prý coby nezpěvačka dovolila kritizovat soutěžící, a navíc prý působila namyšleně a arogantně.

„Solaříková, která nezpívá, se tam jen pošklebuje a vysmívá soutěžícím?? Proč tam je proboha,“ divil se například jeden z diváků.

O víkendu odstartovala další řada SuperStar.

TV Nova

Patricie má ovšem jako seriálová hvězda také početnou základnu fanoušků, kteří se jí ve velkém zastávali na jejím instagramovém profilu.

„Jste krásná, milá inteligentní ženská a na negativní ohlasy nedejte, píšou to jen takoví, co sami v životě nic nedokázali, ale kritizovat by jim šlo nejlépe. Jsem ráda, že jste součástí tohoto pořadu,“ chválila Patricii jedna z fanynek.

Herečku musel potěšit i tento komentář: „To já už na milióntou řadu SuperStar koukat nechtěla, ale kvůli vám koukám. A dokonce i manžel. Jste skvělá ženská, jste tam moc fajn, a ke všemu vám to vždycky moc sluší. Za mě jste jedna z nej osobností v naší zemi. Na nic si nehrajete, jste svá, upřímná a hodná. Víc takových, díky,“ chválila svůj idol jedna dáma.

Pagáčová všem děkovala za podporu a snažila se s fanoušky i komunikovat. „Hlavně jim furt všem uniká, že já nikde netvrdila, že jsem zpěvačka a umím zpívat. Nova si mě tam nevybrala, abych hodnotila zpěv z odbornýho hlediska, každopádně děkuju za podporu,“ vzkázala fanouškům Pagáčová, kterou pochvalné reakce potěšily. Konečně si o sobě nemusela přečíst, že je zlá, závistivá a namyšlená. 

Myslíte si, že byli diváci na Patricii Pagáčovou moc přísní?

Anna Veškrnová , Super.cz