Stefani Joanne Angelina Germanotta (37 let)
zpěvačka, textařka, skladatelka


Gaga je stále extravagantní, ale již úplně jiným způsobem než v začátcích kariéry.

Gaga je stále extravagantní, ale již úplně jiným způsobem než v začátcích kariéry. Profimedia.cz

Lady Gaga je před létem v dokonalé formě: Vysportovaným zadečkem v bikinách dráždila fanoušky

Americká popová diva Lady Gaga (37) nemusí mít před letošní plavkovou sezónou sebemenší obavy, že by měla na svém těle cokoli vylepšovat. Zpěvačka se pyšní perfektními křivkami, což názorně předvedla u jednoho z luxusních bazénů v Las Vegas.

Na Instagramu Gaga pózuje v nebesky modrých bikinách s pečlivě upraveným účesem a se slunečními brýlemi. Ze snímku jejího pozadí jsou fanoušci nadšení a pochvalnými komentáři se to u něj jen hemží. Jeden z uživatelů ji dokonce neváhal nazvat nejžhavější ženou současnosti.

Jeden výstřih hlubší než druhý: Lady Gaga stihla vynést hned dva outfity za večer a stálo to za to

V americkém městě hazardu strávila Gaga od prosince 2018 spoustu času díky sérii vystoupení v resortu Park MGM s názvem Lady Gaga Enigma + Jazz & Piano.

Vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta je jednou z nejúspěšnějších umělkyň všech dob, což dokazuje i výčet získaných ocenění, mezi které patří třináct cen Grammy, dva Zlaté glóby, ale i Cena Akademie - Oscar.

Bradley Cooper konečně promluvil o vystoupení s Lady Gaga na Oscarech: Bylo jiskření mezi nimi opravdu jen hrané?

Je zároveň držitelkou šestnácti zápisů v Guinnessově knize rekordů. Jedním z nich je i ten, že se jí jako první osobnosti v historii podařilo získat Oscara, Grammy, Zlatý glóbus a cenu BAFTA během jediného roku. Stalo se tak v roce 2019 díky snímku Zrodila se hvězda a jeho titulní písni Shallow, nazpívanou s kolegou Bradleym Cooperem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků