Štefan Margita (66 let)
tenorista

Bulvární status: Pláče nad úmrtím milované Hany Zagorové. Autor: veš


Hana Zagorová a Štefan Margita spolu byli manželé třicet let.

Hana Zagorová a Štefan Margita spolu byli manželé třicet let. Michaela Feuereislová

Poslední vzkaz Hany Zagorové na Instagramu (✝75). Dojemné vyznání lásky Štefanu Margitovi

Zpěvačka Hana Zagorová (✝75) se před svou smrtí potýkala s celou řadou zdravotních problémů. Už od mládí se léčila s vzácnou nemocí krve, její stav se ale začal horšit po covidu, který prodělala v roce 2020. Kvůli osteoporóze si navíc zlomila několik obratlů a špatně se hýbala. Koncem května zpěvačka zkolabovala a strávila několik dní v nemocnici.

Ač jí nebylo nejlépe, stále věřila, že se vrátí na koncertní pódia a připravovala novou desku. Zagorová se přes sociální sítě ozývala také fanouškům. Její poslední vzkaz byl velmi láskyplný a směřoval k jejímu manželovi Štefanu Margitovi (66), který se o ni láskyplně staral.

Přátelé vzpomínají na Hanku Zagorovou: Puká mi srdce, odešla legenda, pláčou

Před třemi týdny mu takto přála k narozeninám: „Zlatíčko moje, všechno nejlepší k tvým narozeninám. Miluju tě! Tvoje Hanka.“ A Margita jí hned vzápětí také krásně odpověděl: „Zlatíčko moje, já tebe také, už třicet let,“ napsal.

Hana Zagorová na archivních záběrech

Super.cz

V červenci slavili Zagorová a Margita třicáté výročí svatby. I tehdy se Zagorová podělila s fanoušky o archivní svatební foto a pěla na manžela jen samé ódy. V květnu ještě vzpomínala na zesnulého Josefa Abrháma, s nímž se potkala během natáčení filmu Trhák. O tři měsíce později odešla do uměleckého nebe za ním. „Je mi to ukrutně líto,“ psala tehdy na Instagram zdrcená Zagorová, jež se ani ve vyšším věku nebránila používat ke komunikaci sociální sítě.

Poslední vzkaz Hany Zagorové manželovi

V květnu se také s úsměvem pochlubila, jak jí doma vykvetl clematis. Do společnosti už ale Zagorová chodit nemohla. Na tiskovou konferenci k připravovanému muzikálu Biograf láska, který je složený z jejích hitů, pozdravila fanoušky a novináře přes záznam z obrazovky. Původně měla i zpívat na koncertě Pocta Karlu Gottovi. Svého vysněného vystupování, které tolik milovala, se už ale bohužel nedočkala. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků