StarDance 2021
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Autor: ls


Simona Babčáková a Martin Prágr

Simona Babčáková a Martin Prágr Michaela Feuereislová

První komplikace ve StarDance: Herečka Simona Babčáková onemocněla. Tanečník trénuje sám

V sobotu Simona Babčáková (49) poprvé zatančila ve StarDance a za své vystoupení sklidila chválu od porotců i diváků. Prvotní euforii ale překazily zdravotní komplikace, se kterými oblíbená herečka v těchto dnech bojuje.

„Bohužel jsem minulý týden prochladla a jakmile opadl adrenalin po prvním přenosu, začalo mě bolet v krku a pak to sedlo na průdušky. Pak dorazila i rýma a zvýšená teplota a parta příznaků byla celá,“ přiznala Super.cz Babčáková.

Takhle herečka zatančila v prvním kole valčík.

Super.cz

„Je to můj standardní průběh prochlazení. Je o mě nadstandardně postaráno. Cítím podporu mnoha lidí. I konkrétní pomoc. Třeba mi došla tymiánová mast, dala jsem to na Facebook a druhý den ráno už mi ji jedna ochotná žena přivezla. Tohle miluju, když funguje společenství,“ raduje se herečka.

Testy na koronavirus má naštěstí negativní, a tak nejsou ohroženi ani ostatní soutěžící. Babčáková si nepřipouští, že by se sobotního přenosu neúčastnila. Naopak, druhého tanečního večera, který bude věnovaný herci Jiřímu Suchému (91), už se nemůže dočkat. „Do té doby se budu šetřit a dovolím svému tělu se se vším vypořádat. Jsem v dobré náladě a děkuji všem za obrovskou podporu, kterou kolem sebe cítím. Je to vysoce hojivé,“ dodává.

Tři minuty před vstupem na taneční parket zpanikařil, ale porotu ohromil: Jan Cina je favoritem nejen sázkových kanceláří

Zatímco se herečka Dejvického divadla zotavuje doma v posteli, její taneční partner si na trénincích musí vystačit sám. „Vůbec nepochybuji o tom, že to Simča zvládne. Máme od sebe týden pauzu a už teď si myslím, že jí parket, tanec a já tak chybíme, že to v sobotu rozjede,“ říká s humorem Martin Prágr. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků