StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Lucie Hunčárová se pochlubila fotkou nového partnera. Jde o fešáka, který ji doprovázel na StarDance

V říjnu loňského roku Lucie Hunčárová (35) potvrdila, že je v jejím životě nový muž. Stalo se tak tři měsíce po rozchodu s Emanuelem Ridim (47).

Italský kuchař si později také našel novou lásku, ale na rozdíl od tanečnice svůj objev dlouho neskrýval. Sexy brunetkou se začal chlubit v zimě, když společně vyrazili oslavit Silvestr do Ameriky. Naopak Hunčárová nechávala před veřejností svůj nový vztah zahalen rouškou tajemství a prozradila nám pouze, že se jedná o kamaráda jejich společných přátel s Emanuelem.

Nyní Lucie svou lásku konečně ukázala na instagramovém profilu. Snímek sice odhaluje jen část jeho obličeje, ale i tak je zjevné, že jde o fešáka a tanečnice si po charismatickém Italovi nepohoršila.

Ke společné fotce, kde se s partnerem při romantické večeři drží za ruce, připsala krátce a výstižně: „partnerství“ a připojila emotikon srdce. K tomu dopsala hashtagy: láska, vztah, podpora, ruku v ruce, porozumění, žena a muž.

Podle snímku už je nyní jasné, že se jedná o stejného muže, který krásnou blondýnku doprovodil na jeden z přímých přenosů posledního ročníku StarDance

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků