StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Emanuele Ridi s přítelkyní

Emanuele Ridi s přítelkyní Foto: Instagram E. Ridiho

Tahle kráska po jeho boku nahradila Hunčárovou ze StarDance: Emanuele Ridi se pochlubil přítelkyní

Loni v létě se populární kuchař Emanuele Ridi (47) rozešel s tanečnicí Lucií Hunčárovou (35), s níž se sblížil díky účasti ve StarDance. Moc dlouho ale charizmatický Ital sám nezůstal. Už nějaký ten čas chodí s půvabnou dívkou Sárou.

Teď se zamilovaný kuchař na Instagramu pochlubil společnou fotkou z romantické procházky v Průhonickém parku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Happy New Year #2020 • • • #love

Příspěvek sdílený Sára Pichl (@sara.pichl), Pro 31, 2019 v 1:55 PST

Sára se pochlubila snímkem z dovolené.

„S láskou na procházku,“ rozněžnil se Ridi. Zatímco kuchař společnými snímky na sociálních sítích šetří, Sára se svou láskou ráda chlubí a neváhá zveřejnit i snímky z dovolené. Tak snad to Emanuelovi vydrží déle než s Lucií Hunčárovou. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků