StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Alice Stodůlková

Alice Stodůlková Foto: archiv A. Stodůlkové

Co dnes dělá tanečnice Štěpánka z Básníků? Vnadná vítězka StarDance se vdala!

Pamatujete si na vnadnou tanečnici ze StarDance Alici Stodůlkovou? Pohledná blondýnka před deseti lety vyhrála StarDance po boku herce Pavla Kříže. Tehdy oslňovala nejen svým úsměvem a tanečním uměním, ale i ženskými tvary.

Později výrazně zhubla a tančila pro změnu s Matějem Ruppertem a Daliborem Gondíkem (50). Do posledního ročníku StarDance už nezasáhla, protože televize dala přednost novým tanečníkům.

Stodůlková se místo účinkování ve StarDance loni vdala za tenisového experta Vladimíra Houdka, kterému před třemi lety porodila syna Sebastiana. Ač se Alice ve StarDance už neobjevila, s Daliborem Gondíkem prý nadále tančí na plesech. A tanci se samozřejmě věnuje i nadále.

„Stále trénuji v tanečním studiu Tančírna a spolupracuji i s krasobruslaři, například Tomášem Vernerem. Dělám také projekty v rámci České televize,“ řekla Super.cz Stodůlková, jejíž syn se díky manželovi aktivně věnuje tenisu. U tančení ale aktivní blondýnka neskončila. I přesto, že se věnuje především rodině, našla si čas i na návrhářství.

Konkrétně pod její taktovkou vznikla nová kolekce exkluzivních náramků. „Je to kolekce z přírodních kamenů, každý náramek má svůj popis, z jakých přírodních kamenů je vyroben,“ popsala Stodůlková, která se tak věnuje i jiné než taneční profesi. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků