StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Gabriela Koukalová

Gabriela Koukalová Foto: Instagram G. Koukalové

Po dřině ve StarDance konečně relax: Takhle aktivně si Gabriela Koukalová užívá dovolenou

Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (31) se po náročném účinkování v taneční show StarDance vydala na zaslouženou dovolenou.

Coby někdejší úspěšná sportovkyně preferuje aktivní trávení volného času. Kromě lenošení se tak na toulkách po Vietnamu pustila i do kiteboardingu, tedy sportu, který spočívá v jízdě po vodě na speciálním prkně za využití tažného draka.

Gabriela Koukalová ve StarDance

Super.cz

„Já jsem se rozhodla na začátku roku si odpočinout a nabrat síly v Mui Ne ve Vietnamu. Potkala jsem zde spoustu nových lidí ze všech koutů světa, viděla mnoho nádherných míst a zažila úplně jinou kulturu a životní styl. I tady jsem si ale našla takovou malou výzvu - kiteboarding. I když mi to zatím moc nejde, tak z toho mám radost,“ neskrývala nadšení Koukalová.

Bývalá biatlonistka to s Martinem Prágrem dotáhla až do osmého kola StarDance. Diváky v průběhu soutěže potěšila mimo jiné horkokrevnou sambou

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků