StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Tereza Kostková vyrazila na hory.

Tereza Kostková vyrazila na hory. Foto: instagram T. Kostkové

Takhle ji neznáme: Tereza Kostková ukázala, jak na konci roku odpočívá po StarDance

Poslední měsíce byla v jednom kole. Každou sobotu jsme ji během podzimu viděli na televizní obrazovce v jubilejní řadě StarDance a v ateliérech trávila i dny předtím. Na volno o Vánocích a před koncem roku se tak Tereza Kostková (44) těšila víc než kdy jindy.

Poslední dny v roce se herečka a moderátorka taneční soutěže rozhodla strávit na horách. „A je to tady, hurá, hory, naše české kouzelné Krkonoše,“ napsala si Kostková na sociální síť k fotkám ze zasněžené krajiny a přidala i společný snímek se synem Toníkem, který ji na výšlapech v Krkonoších dělá společnost.

Vedle toho si Tereza vyzkoušela i krásnou jízdu po sněhu. A to na netradičním povozu. „A opět, po dvou letech, naše radost v Peci pod Sněžkou. Vlastně vysoko nad ní. Slunce, jiskřivý sníh, pracovití a laskaví psi,“ pochlubila se Kostková, která zahalená od hlavy až k patě vyrazila na psí spřežení. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků