StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Oblíbený herec se vrátil na místo činu.

Oblíbený herec se vrátil na místo činu. Michaela Feuereislová

Filmový Emil Nádeníček v obležení krásných žen: Na StarDance pózoval se svou chotí i s manželkou porotce Tománka

Oldřich Navrátil (68) po letech zavítal na taneční parket StarDance v doprovodu dvou krásných dam.

Finále letošní řady taneční soutěže si nenechalo ujít mnoho celebrit. Nechyběl mezi nimi ani Navrátil alias populární Emil Nádeníček z Básníků, kterého na akci doprovodila sympatická manželka Monika. Ta mu byla oporou i v roce 2012, rok po jejich svatbě, kdy bojoval o titul krále tanečního parketu.

Osudným se mu stalo 4. kolo, ve kterém si zatančil paso doble, a přestože ho porotkyně Tatiana Drexler označila za jednoho z nejlepších tanečníků své generace, diváci rozhodli o jeho odchodu ze soutěže. „Je to svým způsobem úleva, protože budu v pondělí ležet, místo abych trénoval, ale přijdu se na vás rád podívat,“ neztrácel herec po svém vyřazení optimismus.

Jeho taneční partnerkou v té době byla Kamila Tománková, se kterou se na letošním finále setkal a s radostí zapózovali fotografům. Kamila na poslední přenos nedorazila jen kvůli milému shledání se svým bývalým svěřencem, ale především proto, aby podpořila manžela Jana Tománka (49), který tento rok usedl po boku Richarda Genzera (54), Tatiany Drexler (58) a Zdeňka Chlopčíka (64) v porotě. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků