StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský se vrátili na taneční parket StarDance.

Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský se vrátili na taneční parket StarDance. Foto: Česká televize

Líbala zas tanečníka? Radka Třeštíková se vrátila na parket StarDance. A opět se bylo na co dívat

Spisovatelka Radka Třeštíková (39) se vrátila na taneční parket StarDance. Soutěžící, kteří vypadli, dostali ve finále možnost předvést ukázku jednoho ze svých tanců.

Třeštíková se společně s tanečníkem Tomášem Vořechovským pustila do quickstepu. Ten si užili už ve třetím kole populární show. Vzájemnými doteky opět nešetřili, byť už nedošlo na žhavé polibky, které jim diváci vyčítaly, což spisovatelka nelibě nesla.

Radka Třeštíková ve StarDance

Super.cz

"Pořád si jedeme to svoje a nebudeme se toho bát. Občas se takhle lehce pohladíme, protože Tomáš ví, že mě to uklidňuje, když jsem nervózní. A máme se rádi," vysvětlovala už tehdy Radka, proč má ke svému tanečníkovi blízko.

"Děláme to pro nás, pro náš dobrý pocit. Fyzický kontakt je vždy lepší, než když stojíme daleko od sebe," dodal Tomáš po konci třetího kola. A jak je vidět, přáteli zůstali i nadále. Byť tentokrát s polibky šetřili. StarDance nakonec vyhrála Veronika Khek Kubařová

Chyběla vám ve finále StarDance Radka Třeštíková?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků