StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Gabriela Koukalová a Martin Prágr opět tančili sambu.

Gabriela Koukalová a Martin Prágr opět tančili sambu. Foto: Česká televize

Svůdný dekolt a sexy pózy: Gabriela Koukalová opět rozvlnila boky ve StarDance

Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (31) se stejně jako další vypadlí soutěžící vrátila na taneční parket StarDance.

Během velkého finálového večera společně s Martinem Prágrem předvedli ukázku jejich temperamentní samby. Koukalová opět vystavila na odiv své přednosti a pánové u televizních obrazovek si tak určitě přišli na své.

Gabriela Koukalová tančila ve třetím kole StarDance sambu.

Super.cz

Horkokrevná samba ostatně patřila ke Gábininým nejlepším tancům ve StarDance. „Připadala jsem si spíš jako na pláži než na tanečním parketu, protože ten úbor mi minimálně do půlky připomínal spíš plavky než nějaké šaty. Člověk si tady musí zvykat na nové věci i v tomhle ohledu,“ svěřila Gábina Super.cz v době, kdy sambu tančila poprvé. A to ve třetím kole soutěže.

Koukalovou si diváci velmi oblíbili, a nakonec vypadla až v osmém kole populární taneční show. StarDance vyhráli Veronika Khek Kubařová (33) a Dominik Vodička.

Vše o Gabriele Koukalové a její cestě taneční soutěží StarDance najdete zde. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků