StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Tereza Kostková

Tereza Kostková Michaela Feuereislová

Tereza Kostková ve StarDance zářila s novým účesem: Mrkněte, jak jí to ve finále slušelo s kratším sestřihem

Moderátorka a herečka Tereza Kostková (44) se před finále StarDance pochlubila zbrusu novým sestřihem, který jí chválila i kolegyně Jitka Čvančarová (42).

S šik mikádem jí to neskutečně slušelo i přímo během velkého finálového večera, kdy si ji vzali do parády vizážisté a kadeřníci. Kostková vypadala s novým účesem mnohem mladší a zářila na všechny strany.

Moderátorský večer, kdy společně s Markem Ebenem (63) vyhlásili novou královnu tanečního parketu Veroniku Khek Kubařovou (33), zvládla na jedničku.

Vítězkou StarDance je Veronika Khek Kubařová.

Super.cz

A poděkovala i divákům. „Děkujeme za vaši přízeň, spoustu krásných vzkazů, vnímám a hřejí, klidnou a blízkou 3. adventní neděli přeji,“ vzkázala Kostková. Jak se vám líbí její nový účes? Hlasujte v anketě pod článkem. 

Líbí se vám nový účes Terezy Kostkové?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků