StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Dagmar Havlová se přišla podívat na finále StarDance.

Dagmar Havlová se přišla podívat na finále StarDance. Michaela Feuereislová

Dojaté Dagmar Havlové to v hledišti StarDance moc slušelo: S vnučkou tleskala tanečníkům a rozdávala úsměvy

Velké finále StarDance si nenechala ujít ani bývalá první dáma Dagmar Havlová (68), která sledovala, jak si pro vítězství v jubilejním desátém ročníku soutěže kráčí Veronika Khek Kubařová (33) a Dominik Vodička.

Jejich emotivní freestyle ostatně herečku dojal až k slzám. Paní Dagmar to opět velmi slušelo a zářila na všechny strany jako sluníčko.

Vítězkou StarDance je Veronika Khek Kubařová

Super.cz

V hledišti StarDance zasedla společně se svou vnučkou, pro kterou bylo finále StarDance určitě velkým zážitkem. Skvělé výkony ovšem nepodali jen Kubařová s Vodičkou, ale i stříbrný herec Matouš Ruml (35) s Natálií Otáhalovou a třetí rybář Jakub Vágner (39), jenž tančil po boku Michaely Novákové. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků