StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Tereza Kostková

Tereza Kostková Foto: Instagram T. Kostkové

Tereza Kostková se před finále StarDance vytasila s novým účesem. Chválila ho i Čvančarová. A jak se líbí vám?

Tereza Kostková (44) se na finále StarDance vytasí se zbrusu novým účesem. Moderátorka večera si nechala zkrátit vlasy a vypadá skvěle.

„Tak jsem to střihla,“ napsala Kostková pod snímek své nové vlasové kreace. Kostkové to po ostříhaní moc sekne, což ocenily i její kolegyně.

„Ohooo, pecka,“ chválila ji Jitka Čvančarová (43). „Supeer,“ přidala se Eva Decastelo (42).

Terezin sestřih jistě večer ocení i její parťák Marek Eben (63). Pokud jí ovšem na finále StarDance nevymyslí ještě jiný typ účesu, než je toto šik mikádo.

A jak se Terezin účes líbí vám? Hlasujte v anketě pod článkem. 

Líbí se vám nový účes Terezy Kostkové?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků