StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Matouše trápí unavené tělo. Super.cz

Postupně všechny zrazují těla: Co trápí před devátým kolem favorita StarDance Matouše Rumla?

Za několikaminutovým tancem na parketu StarDance stojí dlouhé tréninky v potu tváře. To má také u většiny soutěžících značný vliv na jejich zdraví. Postupně je trápí zablokovaná záda, bolavá kolena či jiné neduhy. Matouš Ruml (35) jako jeden z mála dosud tančí bez větší bolístky.

Vše o Matoušovi Rumlovi a jeho cestě taneční soutěží StarDance najdete zde.

„Já jsem jenom hrozně vyčerpaný a moc toho nenaspím. Mám trošku unavený vaz v koleni. To mě pobolívá, ale není to tak strašné, mám to zatejpované,“ svěřil se nám herec, který s tanečnicí Natálií Otáhalovou postoupil do devátého kola soutěže.

„Na začátku jsem si při třetím kole při tréninku zablokoval záda a nějak jsem to rychle vyřešil a pustilo mě to. Zatím držím,“ svěřil Matouš, kterého trápí jen unavené tělo. Během soutěže totiž stále hraje a ani mu nezbývá moc času na rodinu.

„Děti to prožívají hodně, teda když je vidím. Já tam teď moc nejsem, protože jsem teď čtrnáct dní měl hrozný peklo, protože jsem k tomu ještě každý den hrál. Takže jsem měl trénink, pak jsem jel na představení. Měl jsem to teď hodně nabité, naštěstí už to mám volnější, takže bude víc času na trénink a děti,“ svěřil se Matouš, který v devátém kole předvede dva tance. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků