StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Matouš Ruml s manželkou

Matouš Ruml s manželkou Michaela Feuereislová

Tohle je největší fanynka Matouše Rumla ve StarDance: Lexa z Comebacku se pochlubil půvabnou manželkou, s níž má tři děti

Sympatický herec Matouš Ruml (35) se s tanečnicí Natálií Otáhalovou probojoval až do semifinále StarDance.

Oblíbenec diváků tráví poslední měsíce hlavně na náročných trénincích, a tak svou půvabnou manželku Terezu, jež má s hercem tři děti, vidí opravdu jen sporadicky. Nechybí ale téměř na žádném přímém přenosu.

Matouš Ruml ve StarDance

Super.cz

Hned po skončení StarDance s manželem zapózovala fotografům a hned spěchala domů za dětmi. Nejmladší ratolest přišla na svět letos. Matouš poznal manželku už ve škole a vždy si přál velkou rodinu. U tří dětí prý ale s manželkou zůstanou.

„Jsme na třech, jsme moc rádi a u toho taky zůstaneme,“ smál se nedávno populární Lexa z Comebacku či David Kučera z Ulice. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků