StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Gabriela Koukalová s rodiči

Gabriela Koukalová s rodiči Michaela Feuereislová

Gabriela Koukalová měla ve StarDance velkou podporu: Pochlubila se sympatickými rodiči

Manžel Petr Koukal jí sice fandil jen doma u televize, protože Gabriela Koukalová (31) nechtěla, aby ji v hledišti znervózňoval, přesto měla bývalá biatlonistka ve StarDance velkou podporu i během přímých přenosů.

Hned po vypadnutí ze StarDance na parket přispěchali její rodiče. „Děkuji celé rodině, mamince a taťkovi, že se se mnou takhle snažili celý život,“ vysekla jim Gábina poklonu.

Gabriela Koukalová vypadla ze StarDance.

Super.cz

Rodiče jí byli velkou oporou i ve sportovní kariéře. A ve fandění své dcery plynule pokračovali i poté, co biatlonovou kariéru pověsila na hřebík a pustila se do náročné taneční show. Bez nich by to prostě nešlo.

Maminka Gabriela je bývalou reprezentantkou v běhu na lyžích, tatínek Karel je všestranným lyžařem a trenérem. Gábina má ještě čtyři sourozence (tři z otcova prvního manželství a jednoho z matčina prvního manželství).

Vše o Gabriele Koukalové a její cestě taneční soutěží StarDance najdete zde. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků