StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Gabriela Koukalová vypadla ze soutěže v osmém kole.

Gabriela Koukalová vypadla ze soutěže v osmém kole. Michaela Feuereislová

Gabriela Koukalová se bude po StarDance dávat dohromady: Po zraněném palci se přihlásily další problémy

Neuvěřitelná dřina posledních několik měsíců dala jejímu tělu zabrat. Nejen Gabriela Koukalová (31), ale i ostatní hvězdy StarDance si tradičně odnáší ze soutěže zdravotní neduhy. Problémy se zraněným palcem u nohy měla bývalá biatlonistka už před pátým dílem.

Navzdory tomu dotančila s Martinem Prágrem až do osmého kola. Přestože už má prst docela v pořádku, přidaly se další komplikace. „Teď mám pocit, jak z člověka pomalu padá ta nervozita a to všechno, co máme nastřádané za několik měsíců, tak mám takový pocit, že mi sice spadnul kámen ze srdce, co člověk občas cítí, ale na druhou stranu se mi zase začaly rozsypávat záda,“ prozradila Gabriela v chatu České televize.

Vedle toho se snažila bolavý palec příliš nezatěžovat, takže ji začala trápit druhá noha. „Ten prst, myslím, už je v pořádku. Už mě nebolí, ale pro změnu, jak jsem odlehčovala té noze, aby mě nebolela, tak mám zase zánět toho druhého kloubu, teď aspoň čas se dát trochu dohromady,“ svěřila Koukalová, která čeká, že na ni vše nyní dolehne.

„Myslím si, že je to normální, že to teď na člověka dolehne a třeba i budeme trochu náchylnější k nějakým onemocněním a tak, protože to bylo obrovské vypětí,“ svěřila biatlonistka, která o své tělo dbala i během soutěže. „Nepodceňovali jsme to, chodili jsme pravidelně na rehabilitaci a různou regeneraci a udělat jsme pro to víc už nemohli,“ řekla Gabriela, která by i po soutěži chtěla dál tančit.

Vše o Gabriele Koukalové a její cestě taneční soutěží StarDance najdete zde. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků