StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Matouš s kolegyní a kamarádkou Patricií Pagáčovou

Matouš s kolegyní a kamarádkou Patricií Pagáčovou Michaela Feuereislová

Seriáloví manželé opět spolu: Na StarDance přišla Matouše Rumla podpořit jeho „druhá žena“

Není snad díl, aby v publiku StarDance nepodporovala Matouše Rumla (35) jeho žena Tereza, se kterou má tři děti. Při osmém přenosu taneční soutěže však mezi diváky nechyběla ani hercova další družka. Ta seriálová.

Matouš Ruml s Natálií Otáhalovou

Super.cz

Matouše Rumla přišla tentokrát podpořit kolegyně a herečka Patricie Pagáčová (32). S tou tvořil herec pár na televizních obrazovkách. V roce 2014 nastoupil do seriálu Ulice v roli učitele fyziky a nedlouho nato se zamiloval do své kolegyně ze sborovny Terezy Jordánové, kterou Patricie dlouhých 13 let hrála. Jejich vztah následně na obrazovkách vyústil ve svatbu.

Herečka nedlouho poté z nekonečného seriálu odešla, ale i když se již pravidelně nepotkávají na place, kamarády Matouš s Patricií zůstali. A tak si Patricie nemohla nechat ujít soutěž plnou noblesy a elegance, ve které Ruml září.

Vše o Matoušovi Rumlovi a jeho cestě taneční soutěží StarDance najdete zde. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků