StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Gabriela Koukalová tančila pod vedením Martina Prágra.

Gabriela Koukalová tančila pod vedením Martina Prágra. Foto: Super.cz/archiv České televize

10 modelů, ve kterých Gabriela Koukalová rozzářila StarDance: V čem se vám sexy biatlonistka líbí nejvíce?

Nejen její úsměv zářil na parketu StarDance. Gabriela Koukalová (31) těšila fanoušky oblíbeného pořadu i svou vysportovanou figurou. Tu na tanečním parketu předvedla hned několikrát v sexy šatech.

Gabriela Koukalová vypadla ze StarDance.

Super.cz

Zpočátku se v odhalených a svůdných modelech příliš necítila. „Zvykám si na to a připadala jsem si spíš jako na pláži než na tanečním parketu, protože ten úbor mi minimálně do půlky připomínal spíš plavky než nějaké šaty. Člověk si tady musí zvykat na nové věci i v tomhle ohledu,“ svěřila se nám Gabriela během třetího soutěžního večera.

Gabriela Koukalová tančila ve StarDance s Martinem Prágrem.

Super.cz

Postupně si na modely od návrhářky Taťány Kovaříkové zvykla a v šatech vypadala naprosto skvěle. Dokonce se během charitativního dílu pro Centrum Paraple objevila na parketu v sexy kombinéze. Podívejte se na deset krásných šatů, ve kterých se známá biatlonistka protančila až do osmého kola StarDance.

Vše o Gabriele Koukalové a její cestě taneční soutěží StarDance najdete zde.

Postupně si na modely od návrhářky Taťány Kovaříkové zvykla.

Super.cz 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků