StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Jakub má problémy se zády.

Jakub má problémy se zády. Foto: instagram J.Vágnera

Utrpení pokračuje: Rybář Jakub Vágner se kvůli krční páteři sotva hýbe. Jak odtančí sobotní StarDance?

Krušné chvíle nyní zažívá Jakub Vágner (39). Po několikaměsíčním trénování na StarDance se ozvalo tělo, a to nejhorším možným způsobem. Místo trénování navštěvuje lékaře, kteří se ho před sobotním osmým přenosem snaží dát dohromady.

Známého rybáře a dobrodruha chytla záda. Už začátkem týdne zašel na baňkování a následně se mu bolest snažili rozehnat na kapačkách. To ale příliš nepomohlo. „Moc Vám všem děkuji za nádherné zprávy plné podpory. Krční páteř mě už bolí tak, že sotva chodím, ale vzdávat se rozhodně nebudu, protože Vás a Míšu nechci zklamat,“ napsal Jakub na sociální síť.

S bolestmi tak musel opět navštívit lékaře. „Dnešní den opět v nemocnici, kde dělají možné i nemožné, abych se dostal zpět na taneční parket. Ještě jednou Vám všem moc děkuji, přátelé,“ dodal Vágner, kterého v osmém kole čekají hned dva tance. Jak se s tímhle zvládne popasovat, je zatím ve hvězdách, ale rozhodně se nevzdává.

Vše o Jakubu Vágnerovi a jeho cestě taneční soutěží StarDance můžete sledovat zde. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků