StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Jakub Vágner se svou taneční partnerkou Michaelou Novákovou

Jakub Vágner se svou taneční partnerkou Michaelou Novákovou Foto: archiv České televize

StarDance v ohrožení? Jakub Vágner skončil na kapačkách

Dřina ve StarDance si vybrala svou daň. Jakub Vágner (39) se na osmý díl taneční soutěže připravuje nejen na parketu. Před sobotním přenosem musel totiž vyhledat terapeuta, který ho dá dohromady. Známého rybáře totiž zradila záda.

„Tak dopadnete, když se musíte naučit rumbu a scénický tanec v jednom týdnu. Mohu vám říci, že pokud se trénuje poctivě, tak tanec prostě bolí! Bez pana Stránského by to bylo opravdu v loji,“ svěřil se Jakub. Ten navštívil sportovního maséra Tomáše Stránského, který mu pomocí baněk pomáhá od bolesti, aby se mohl na sobotní StarDance připravit.

Jakub Vágner ve StarDance

Super.cz

„Každopádně se ale nevzdám a dáme do toho s Michaelou Novákovou zase naše maximum. Držte nám prosím palce,“ dodal Vágner, který na fotografii při baňkování měl ještě úsměv. O něco později si ale na sociální síť přidal fotku, kde už tak radostně nevypadal. Kvůli bolestem a únavě musel totiž i na kapačku.

„Po měsících tance a 12ti hodinových tanečních šichtách se už přihlásilo zdraví. Ale vzdávat se nebudu, pokud to bude jen trochu možné, tak to v sobotu odtančím,“ svěřil se Jakub, kterému stejně jako ostatním soutěžícím dává StarDance pořádně zabrat.

Vše o Jakubu Vágnerovi a jeho cestě taneční soutěží StarDance můžete sledovat zde. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků