Sophie Monk (41 let)
zpěvačka, herečka

Bulvární status: Je nejen sexy, ale i vtipná. Proslavila se v parodii na romantické filmy s názvem Děsnej doják Autor: kv


Sharon, Sophie a Penélope. Která z nich je vaší favoritkou?

Sharon, Sophie a Penélope. Která z nich je vaší favoritkou? Profimedia.cz

Tyhle herečky nemají zábrany: Sharon Stone, Sophie Monk a Penélope Cruz nahé ve filmu

Patříte mezi filmové nadšence, kteří se rádi potěší pěkným ženským tělem některé ze slavných hereček? Připomeňte si s námi trojici krásek, které kývly na roli i přesto, že měly ve scénáři nahé scény. Tentokrát zavzpomínáme na dnes již legendární Sharon Stone (63) následovanou Sophií Monk (32) a Penélope Cruz (38).

Kromě nejznámější scény z thrilleru z roku 1992 Základní instinkt, kdy si ‚bezkalhotková‘ Sharon přehazuje nohu přes nohu, se herečka v tomto filmu svlékla i jinak. Odhalila se ještě během milostného aktu s Michaelem Douglasem (67).

Také australská herečka, zpěvačka a modelka Sophie Monk (41) se před kamerou svlékla, a to v roce 2008 v romantické komedii Sex 100+1 se Simonem Bakerem a Winonou Ryder.

Ve stejném roce se odhodlala k nahé scéně i Penélope Cruz, a to ve hvězdně obsazeném romantickém dramatu Umírající zvíře. V příběhu podle románu Philipa Rotha Penélope představuje krásnou Consuelu, která učaruje proutnickému profesorovi Kepeshimu, jehož hraje Ben Kingsley. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek