Sofia Richie (23 let)
modelka

Bulvární status: Dcera zpěváka Lionela Richieho se rozešla s expartnerem nejstarší Kardashianky Scottem Disickem. Autor: kj


Sofia Richie

Sofia Richie Profimedia.cz

Tvrdá dřina ve fitku se jí vyplácí: Dcera slavného zpěváka předvedla figuru v bikinách

Sofia Richie (23) se netají svým tvrdým fitness tréninkem. Videi ze cvičení se chlubí často i na Instagramu, a jak je vidět, tvrdá dřina se jí vyplácí. Modelka vyrazila na procházku po pláži v Malibu, kam ji doprovodil i partner Scott Disick.

V bikinách tak předvedla svou vysportovanou figuru. Sofia za normálních okolností trénuje v oblíbeném fitku celebrit Dogpound v LA. Tam běžně cvičí například i její kolegyně z modelingu Hailey Bieber, Kaia Gerber, Karlie Kloss nebo Alessandra Ambrosio.

Cvičení modelce navíc pomáhá i s psychickými problémy. Nedávno promluvila o úzkostných záchvatech, kterými trpí. Ty bývají prý tak zlé, že když se jí to stalo poprvé, myslela si, že má infarkt.

První záchvat ji potkal zhruba před dvěma roky, ale dlouhou dobu vůbec nevěděla, co se s ní děje. Myslela si, že je nemocná, dokud jí nepomohl její partner. Úzkosti se naučila kontrolovat a v současné době je dle vlastních slov v pohodě. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek