Simona Krainová (48 let)
modelka

Bulvární status: Stíhá rodinu, kritiku kolegyň i vlastní propagaci na sociální síti. Autor: daz


Simona Krainová nafotila kampaň s manželem a syny. Super.cz

Dětská práce? Simona Krainová zapřáhla do kampaně kromě manžela i své malé syny

Do nové kampaně zapřáhla Simona Krainová (48) celou rodinu. Není to poprvé, kdy fotila společně se svými syny Brunem a Maxem, ale tentokrát se v roli modela objevil i její manžel Karel. Společně nafotili snímky ve společenském oblečení, které navrhl její kamarád Filip Vaněk (44). Žertovali jsme, jestli tuší, že se vlastně jedná o dětskou práci.

"Brunovi je šest, Maxovi osm, ale už mají za sebou několik kampaní. Snad to není trestné. Ale takhle: Max se strašně nerad fotí, a když už svolí, tak je to jen z lásky. Bruno pozornost miluje, ale chce za to peníze. To je dítě šoubyznysu a už cvičí, aby si mohl zahrát v klipu Mikolase Josefa," smála se modelka, která s rodinou vystřídala v kampani českého krejčovství Moniku Marešovou (40) a Anetu Vignerovou (34), které obě fotily s dvojčaty Martinem a Miroslavem Dubovickými.

"Nechci z dětí dělat cvičené opičky, neberu je nikam, kde jim to nedělá dobře, proto také na křtu kampaně nejsou. Max jednou i plakal, když mu fotograf mířil do obličeje. Bruno by to tady dal všechno bez problémů. Ale když nás požádali o focení, udělala jsem to ráda pro Filipa, protože je opravdu dobrý kamarád a podle mě velmi talentovaný," vysvětlovala.

"Líbil se mi i ten rodinný koncept, díky kterému budeme mít i krásné fotky pro sebe. Navíc fotil Ben Renč, který už má s mými dětmi zkušenost, fotil je několikrát, takže věděl, co na ně platí. To je hlavně rychlost a jasná vize. Jako všechny děti ztratí velmi rychle trpělivost, nebudou čekat, až se třeba správně nasvítí scéna. Přijdou do hotového, jsou poslušní, ale musí být rychle hotovo," dodala.

Klukům se prý nakonec zalíbily i obleky, které fotili. "Přišli v džínách, Filip za nimi musel dlouho běhat, aby na sebe vzali oblekové kalhoty, chtěli je přetahovat přes ty džíny. Teď měl ale Maxík focení ve škole a vzal si dobrovolně košili a kravatu. Podle mě je hezké v dětech budovat nějaké estetické cítění, aby věděly, že jsou příležitosti, kde by měly hezky vypadat," uzavřela Krainová. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků