Sheryl Crow (57 let)
zpěvačka

Bulvární status: Držitelka devíti cen Grammy vypadá po padesátce lépe než na počátku kariéry. Autor: ac


Zpěvačka letos vydala desáté album.

Zpěvačka letos vydala desáté album. Profimedia.cz

Osudem těžce zkoušená zpěvačka (55) dnes vypadá lépe než před 20 lety, kdy sbírala jednu cenu za druhou

Život se s ní moc nemazlil. Po boji s rakovinou prsu jí lékaři našli nádor na mozku a po neúspěšných vztazích si nakonec adoptovala dvě děti jako svobodná matka. Na tváří Sheryl Crow (57) však není patrný ani náznak nespokojenosti.

Americká zpěvačka vydala debutovou desku Tuesday Night Music Club v roce 1993 a okamžitě se stala hudební senzací. S produkcí kombinující pop, rock a country nadchla publikum i kritiky. Dosud byla dvaatřicetkrát nominovaná na cenu Grammy a desetkrát ji dokonce získala.

Sheryl Crow ovšem během své kariéry nezažila jen povzbuzující události. V roce 2006 jí lékaři diagnostikovali rakovinu prsu, nad níž zvítězila. O šest let později byl na jejím mozku objeven nádor. Naštěstí nezhoubný.

Zpěvačka v minulosti tvořila pár s hercem Owenem Wilsonem i cyklistou Lancem Armstrongem. V lásce se jí ale nikdy příliš nedařilo, takže se nakonec rozhodla děti sama adoptovat. V Nashvillu vychovává desetiletého Wyatta a sedmiletého Leviho.

Největší slávu už má sice Sheryl za sebou, v USA má však věrné publikum. Letos vydala desáté studiové album s názvem Be Myself. Stále koncertuje a na pódiu určitě nevypadá jako padesátnice poznamenaná těžkými zkušenostmi. 

Adam Chromý , Super.cz