Sharlota Frantinová (25 let)
rapperka

Bulvární status: Nebojí se ukázat své potetované sexy tělo Autor: ac


Sharlota Frantinová Super.cz

Sexy zpěvačka bude už za měsíc vdanou paní: Potetovaná rapperka prozradila detaily svatby

Zpěvačka a rapperka Sharlota (25) se už brzy stane vdanou paní. Své ‚ano‘ řekne dlouholetému příteli Lukáši Jirkovskému. Přípravy na svatbu jsou v plném proudu, už proto, že veselka je naplánovaná už za měsíc.

O detailech svatby se potetovaná kráska rozpovídala na tiskové konferenci nového muzikálu Okno mé lásky. „Je to pro mě první zkušenost s muzikálem, je pravda, že muzikál jsem na wish listu společně s dabingem měla hrozně dlouho. Jsem ráda, že si pomyslně odškrtnu sen a novou zkušenost,“ svěřila se Super.cz zpěvačka, která se na svou roli na jevišti Divadla Broadway těší.

„Dělá na tom strašně moc skvělých lidí a herců, které znám, takže si myslím, že budeme skvělý kolektiv,“ prozradila Sharlota, která by nové představení s kolegy měla začít zkoušet už za měsíc. „Jsem z toho trochu nervózní, zkoušky začínají už v červnu, a to já mám svatbu. Celý červen, co se má zkoušet, nebudu moc schopná dorazit, ale pak to určitě doženu,“ řekla rapperka, která teď veškerou energii upíná na veselku.

Kde je průhledný vršek a náplasti přes bradavky? Rapperka Sharlota tentokrát zvolila reflexní vestu

„Jsem ponořená do plánování svatby. Budeme to mít tady. Záleží na nevěstě, já jsem organizační typ a nevadí mi si vše korigovat sama, ale znám spoustu kamarádek, které by z toho byly nervózní," řekla Sharlota s úsměvem. „Myslím, že vás nechám překvapit, svatba bude podle nás, jak to cítíme, možná v některých věcech fanoušky a lidi, které znám překvapím,“ dodala zpěvačka. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků