Shakira Ripoll (45 let)
zpěvačka, tanečnice

Bulvární status: Ze sexy zpěvačky se stala sexy maminka... Autor: dp


Shakira

Shakira Profimedia.cz

Štíhlá jako proutek! Shakira předvedla své sexy křivky v bikinách na pláži

Zpěvačka Shakira (45) si užívá španělského sluníčka na Pityuských ostrovech, které jsou součástí Baleárských ostrovů.

Na dovolenou vyrazila se svými syny, které má s fotbalistou Gerardem Piquém. Ten se na paparazzi snímcích neobjevuje vzhledem k tomu, že hraje ligové zápasy za svůj tým FC Barcelona, a tak si nyní moc odpočinku neužije.

Shakira po dlouhé době sdílela společnou fotku se svým slavným fotbalistou a došlo i na dotýkající se jazyky

Shakira na pláži předvedla své štíhlé tělo ve žlutých bikinách. Po chvíli se ovšem znovu zahalila do dlouhého černého trička.

Zpěvačka tráví se syny Milanem (9) a Sashou (7) většinu svého času. Loni se svěřila s kuriózním zážitkem z procházky se starším synem - v parku v Barceloně potkali pár divokých kanců. Shakira následně ukázala zničenou kabelku, kterou jí kanci chtěli odtáhnout do lesů.

„Chtěli mi vzít kabelku, kde jsem měla i svůj mobil, a utéct s ní. Všechno zničili. Milane, jen všem řekni, jak se maminka postavila divokému kanci,“ pronesla tehdy ve videu na Instagramu.

V Barceloně nejde o tak výjimečnou situaci, napadení kanci tam lidé hlásí už roky. V roce 2016 přijala španělská policie přes tisíc telefonátů o napadení psů, bránění v dopravě a pohybu zvířat v centru města. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků