Shakira Ripoll (45 let)
zpěvačka, tanečnice

Bulvární status: Ze sexy zpěvačky se stala sexy maminka... Autor: dp


Shakira

Shakira Profimedia.cz

Shakira po dlouhé době sdílela společnou fotku se svým slavným fotbalistou a došlo i na dotýkající se jazyky

Shakira (45) je sice na svých sociálních sítích hodně aktivní, ale fotku se svým partnerem, fotbalistou Gerardem Piquém přidává tak jednou do roka.

Loni světu předvedli svou zamilovanost a letos jediné společné fotce dodali šťávu tím, že se vyfotili v halloweenských maskách. A okořenili to ještě tím, že se na fotce dotýkají svými jazyky. Je vidět, že párty v maskách si pořádně užili.

Shakira ukázala své dva rozkošné syny, které má se slavným fotbalistou. Kluci po ní zdědili taneční nadání

Přestože je Shakira s obráncem Barcelony už deset let a mají spolu dvě děti – šestiletého Sashu a osmiletého Milana, u oltáře si manželské sliby nevyměnili.

V loňském roce zpěvačka v rozhovoru 60 Minutes uvedla, že se do svatby nežene. „Popravdě, manželství mě děsí. Nechci, aby mě viděl jen jako manželku. Chci, aby mě viděl jako milenku, přítelkyni. Chci ho udržel ve střehu. Chci, aby si myslel, že je vše možné na základě našeho chování,“ prozradila Shakira.

Takhle už své fanoušky dlouho nepotěšila: Shakira ukázala svůj sexy zadeček v bikinách

Jejich letitý vztah nemá žádná přesná pravidla. „Nikdy jsme nebyli úplně tradiční pár. Nemáme žádnou písemnou dohodu o sdílení úkolů či něco podobného, ale oba se angažujeme v rodičovství a snažíme se vše dělat tak, jak nejlépe umíme. Vzájemně se podporujeme a máme obrovskou pomoc i v našich rodinách. Jiný způsob, jak to dělat, ani neznáme,“ uvedla také v rozhovoru pro Viva Magazine zpěvačka. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků