Selena Gomez (29 let)
Zpěvačka

Bulvární status: Trápí ji zdravotní potíže Autor: ac


Selena Gomez

Selena Gomez Profimedia.cz

Selena Gomez sdílela smutný snímek: Je to kvůli Justinovi, nebo chatrnému zdraví, dohadují se fanoušci

Zpěvačka Selena Gomez (29) toho na svém instagramovém účtu v poslední době příliš nesdílí, takže když se něco objeví, fanoušci si toho okamžitě všimnou. Jejich pozornost nyní upoutal i její poslední snímek, který některé ze 157 miliónů sledujících pořádně vyděsil.

Na fotografii zpěvačka očividně leží zachumlaná v peřinách a vypadá unaveně, možná trochu nešťastně nebo nemocně, jak si řada fanoušků okamžitě zaspekulovala v komentářích.

„Je to kvůli Justinovi?“ ptali se někteří z nich. Zpěvaččin bývalý partner Justin Bieber totiž jen pár hodin předtím sdílel fotky ze svatby s Hailey Baldwin.

Byli ale i tací, kteří Seleně raději poslali slova podpory. „Myslím, že se potýká s příznaky lupusu. Taky ho mám a některé dny jsou opravdu těžké, ani nemůžete vstát z postele,“ podpořila svou oblíbenkyni jedna z fanynek.

Selena se v poslední době realizuje víc ve filmovém průmyslu než jako zpěvačka. V létě uvedla hororovou komedii Mrtví neumírají, kde si střihla jednu z hlavních rolí. Minulý týden pak představila dokument Living Undocumented z vlastní produkce.

V loňském roce se zpěvaččin zdravotní i psychický stav natolik zhoršily, že musela být hospitalizována, a následně převezena do psychiatrického zařízení. Ačkoliv je pracovně opět aktivní, vypadá to, že některé dny jsou zkrátka horší než jiné. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků