Selena Gomez (29 let)
Zpěvačka

Bulvární status: Trápí ji zdravotní potíže Autor: ac


Selena Gomez

Selena Gomez Profimedia.cz

Nechala si snad přifouknout ňadra? Hudební hvězda sdílela snímek, který fanouškům nedal spát

Zpěvačka Selena Gomez (29) šokovala fanoušky, když na svém Instagramu sdílela vyprsenou fotku, jak popíjí drink v těsných šatech bez ramínek. To by samo o sobě nebylo nic zvláštního, ale nešlo si nevšimnout, že její poprsí na snímcích na Instagramu vypadalo poněkud objemněji než v reálu.

Toho si všimli i fanoušci, kteří se do Seleny pořádně pustili v komentářích. „Tohle přeci nemá zapotřebí,“ reagovala na fotku okamžitě jedna z fanynek a další se k ní připojili. Na dalších snímcích, které pořídil někdo jiný, už má poprsí zase velké jako obvykle. Že by si na Instagramu pomohla grafickou úpravou? Nebo se jí jen podařilo poprsí šikovně vyšponovat?

Někteří také začali divoce spekulovat, že se Gomez snaží upoutat pozornost bývalého Justina Biebera (27), který se nedávno zasnoubil s modelkou Hailey Baldwin (24). Od jejich březnového rozchodu je Selena sama a evidentně si to užívá. V poslední době je také samá práce. Kromě toho, že se stala tváří několika oděvních značek, také připravuje nové album. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků