Saskia Burešová (76 let)
hlasatelka

Bulvární status: Stálice televizní obrazovky Autor: ned


Saskia Burešová stárne s noblesou. Co říkáte?

Saskia Burešová stárne s noblesou. Co říkáte? Foto: Archiv Dramedy

Saskia Burešová si zahraje v jednom z nových dílů Vyprávěj. Vypadá stejně jako před dvaceti lety

To je k nevíře! Legendární hlasatelka Saskia Burešová (76) snad zastavila čas. Vypadá pořád tak, jak si ji pamatujeme z televizních obrazovek před lety nebo z legendárního Kalendária, které se na obrazovkách objevuje už rovných dvacet let. Přesvědčte se!

Svou přítomností tato elegantní dáma a dvojnásobná babička rozsvítí jeden ze zbrusu nových dílů populárního seriálu Vyprávěj, který letos již potřetí získal cenu TýTý v kategorii seriálů. Saskia se tak na pár okamžiků stala hereckou partnerkou Josefa Poláška, který v seriálu představuje přechytralého televizního pracovníka Hynka Kupsu.

Saskia, která nám prozradila, že měla v mládí ambice stát se herečkou, nad nabídkou neuvažovala prý ani chvíli. „Byla jsem potěšena. Vyprávěj je velmi oblíbený a divácky sledovaný seriál. Hraji tam pochopitelně samu sebe. Nejedná se o žádný náročný herecký part. Měla jsem pouze jeden natáčecí den. Atmosféra ve studiu byla příjemná a všichni ze štábu velmi vlídní,“ prozradila Super.cz dobře naladěná ikona televizní obrazovky. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků