Saša Šeflová (48 let)
redaktorka Super.cz


Denisa Pfauserová prozradila, že se na place v Ohnivým kuřeti kradlo jídlo. Super.cz

Princezna z Řachandy je horší než Krakonošova sojka práskačka: Prozradila, kdo v seriálu Ohnivý kuře kradl jídlo z placu

Na téma jídlo jsme si povídali ze dvou důvodů. Jednak Denisa Pfauserová, kterou proslavila role princezny z pohádky Řachanda, hrála v seriálu Ohnivý kuře, a pak proto, že jsme se potkali na degustaci nového menu v jednom bistru. A dozvěděli jsme se i to, co jsme nechtěli.

K jídlu začali mít všichni seriáloví herci hodně blízko. "Nejvíc ale Norbert Lichý. Vždycky po něm zbyly jenom ohlodané kosti. Vždycky jsme věděli, kde se po tom ateliéru pohybuje. Ale měli jsme tam opravdu vynikající recepty a i já jsem si trochu kradla domů, co tam zbylo," práskla na kolegu a také na sebe Denisa hůř než sojka bonzačka z Krkonošských pohádek.

"Já tedy nekradla jenom to jídlo, ale i recepty, protože ráda vařím a nebaví mě dělat pořád to samé, potřebuju změnu a fantazii je potřeba osvěžit. Jsem takový objevitel, asi si začnu říkat i o recepty v restauracích," svěřila s tím, že se snaží v jídelníčku omezit maso a stravu odlehčit. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků